Publikacje

Sytuacja pielęgniarek i położnych Województwa Lubelskiego w obliczu reformy ochrony zdrowia
Lidia Twardowska
Wystąpienie - plik PDF

Marzena Siek
Wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu Lubelskiego OZZPiP
Wystąpienie - plik PDF

PostHeaderIcon OZZPiP Zarząd Regionu Lubelskiego

PostHeaderIcon Konferencja


15 LAT SAMODZIELNOŚCI ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

22 września 2014 r.

Lublin

Więcej…

 

PostHeaderIcon Incydenty agresji pacjentów w stosunku do pielęgniarek i położnych

Drogie Koleżanki i Koledzy w związku z tym, że zgłaszane są do mnie incydenty agresji pacjentów w stosunku do pielęgniarek i położnych, przesyłam Uchwałę Naczelnej Rady i procedurę postępowania.

pozdrawiam,
Maria Olszak - Winiarska

UCHWAŁA NACZELNEJ RADY ORAZ PROCEDURA POSTĘPOWANIA
- PDF (2.5 MB)

 

PostHeaderIcon Drogie Koleżanki i Koledzy !

W związku z realizacją przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych projektu „DIALOG NA ZDROWIE”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego informuję, że w dniach 12-13 czerwiec 2014 jest organizowane w ramach tego projektu dwudniowe SZKOLENIE przewidziane dla Przewodniczących i w-ce Przewodniczących Zakładowych Organizacji Związkowych dla Lublina (bez noclegu), a w dniach 16-17 czerwiec 2014r dla Przewodniczących i w-ce Przewodniczących z terenu wojewokdztwa (z zapewnieniem  noclegu) lub innych osób z Zarządu lub Komisji Rewizyjnej w ilości po 2-wie z Zakładówki.

Dane hotelu w którym ma się obyć szkolenie:


BEST WESTERN

Hotel Agit Congress & SPA

ul. Wojciechowska 29, 20-704 Lublin

tel. (81) 532 09 32, kom. 728 858 100

 

Szkolenie jest w całości finansowane ze środków unijnych i jest przewidziane w ilości 20 osób na każdą edycję. Przewidziane jest całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe i dobra atmosfera.

Tematyką szkolenia jest komunikacja interpersonalna i inne aspekty np. konflikty, negocjacje, mediacje. Program w załączeniu!

Proszę Was o zgłaszanie się na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub teresa Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.6668145228 lub 531307706

PROGRAM SZKOLENIA- PDF

Pozdrawiam
Teresa Sadownikow

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PostHeaderIcon Szkolenia "Dialog na zdrowie"

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

W związku z prowadzonym projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej są prowadzone seminaria i szkolenia "€œDialog na zdrowie”.

Zaplanowane seminarium z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz problemu wypalenia zawodowego w Międzyrzecu Podlaskim jest przewidziane w dniu 31 maja 2014r. W ramach tego Seminarium trwającego 5 godz. jest przewidziany gorący poczęstunek. W następnej kolejności jest zaplanowane szkolenie dwudniowe w dniach 12-13 czerwiec i 16-17 czerwiec 2014r. w Lublinie po 20 osób każda edycja.

Bardzo proszę o Koleżanki przewodniczące o zgłoszenia kandydatów na szkolenia w wyznaczonym terminie powyżej na dany e-mail zwrotny.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji, zgłoszeń, pobrania wymaganych druków i bieżących wiadomości dotyczących tego programu, proszę szukać na stronie Zarządu Regionu Lubelskiego w zakładce „DIALOG NA ZDROWIE”.

 

W przypadku jakiś wątpliwości proszę o kontakt tel. 668145228

 

Pozdrawiam

Teresa Sadownikow

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.