Publikacje

Sytuacja pielęgniarek i położnych Województwa Lubelskiego w obliczu reformy ochrony zdrowia
Lidia Twardowska
Wystąpienie - plik PDF

Marzena Siek
Wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu Lubelskiego OZZPiP
Wystąpienie - plik PDF

PostHeaderIcon OZZPiP Zarząd Regionu Lubelskiego

PostHeaderIcon Gratulacje

Przewodnicząca Zarządu Regionu Lubelskiego OZZPiP Maria Olszak-Winiarska zajęła drugie miejsce w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na najbardziej znaczące, wpływowe osoby w Lublinie.

Otrzymała 875 głosów spośród 100 osób wytypowanych przez redakcję Kuriera Lubelskiego, polityków, samorządowców, ludzi biznesu, kultury, nauki, sportu i jedyna pielęgniarka - nasza Przewodnicząca.

Serdecznie gratulujemy wysokiej pozycji w rankingu. Cieszy nas niezmiernie fakt, że jej działania na rzecz ratowania ochrony zdrowia na Lubelszczyźnie zostały pozytywnie ocenione przez czytelników dziennika, a środowisko pielęgniarskie darzy wielkim autorytetem.

Oby nigdy nie zabrakło Jej dobrej energii, jaką sie z nami dzieli, zdrowia i sił, aby nadal skutecznie „wpływała” na ważne dla Lublinian decyzje.

W imieniu związkowców OZZPiP
J. Głowacka, red. strony

 

PostHeaderIcon Zarząd Regionu informuje

Dnia 07.12.2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Regionu Lubelskiego. Uzgodnienia jakie zapadły na zebraniu zostały przesłane na adresy mailowe do zakładowych organizacji.

Przewodnicząca Zarządu Regionu -

Maria Olszak Winiarska

 

PostHeaderIcon Szczepienia pracowników

Według szacunków lekarzy w tzw. okresie grypowym (czyli od października do kwietnia) liczba osób chorujących na grypę może sięgnąć od kilkuset tysięcy do nawet kilku milionów osób. Duża część z nich to osoby czynne zawodowo. Ich nieobecność w pracy może odbić się na kondycji firm, w których są zatrudnieni. Aby zapobiec stratom, coraz większa liczba pracodawców decyduje się na zakup szczepionek ochronnych dla pracowników.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Od redakcji

Od 3 miesięcy mamy stronę internetową.

Zapraszamy do odwiedzania, czytania i oglądania. Przyjmujemy również uwagi na temat treści, szaty graficznej, propozycje nowych rozwiązań (może nowe zakładki?) na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Staramy się zamieszczać materiał  dotyczący naszej grupy zawodowej, przydatny nie tylko w działalności związkowej.

Joanna  Głowacka

P.S. Znajdziemy również miejsce na wieści z zakładówek. Zachęcamy do nadsyłania relacji z uroczystości, ważnych wydarzeń w Waszych placówkach.  Podzielmy się doświadczeniami w pracy związkowej i zawodowej.